Кухонна витяжка ELICA SLIMMY STD GRIX/A/60
Це високопродуктивний телескопічний витяг за розумну вартість. Вона ефективно очистить повітря в кухонному приміщенні, щоб щоденні предмети побуту не просочилися запахами їжі. Вона легко впишеться в інтер'єр, не перевантажуючи його завдяки можливості вбудовування.
Потужність цієї витяжки – 550 куб.м, чого вистачить для ефективного очищення повітря на кухні. Вона здатна працювати в режимах відведення та циркуляції повітря. Фільтр грубої очистки призначений для уловлювання навіть найдрібніших крапель жиру. А якщо встановити вугільний фільтр, витяжка зможе працювати у режимі рециркуляції.
Зручне перемикачі кнопок заховані під висувною панеллю. На вибір 3 швидкості роботи в залежності від умов експлуатації. Дві галогенні лампочки по 28 Вт добре служать для освітлення периметра робочої зони, створюючи додатковий комфорт під час приготування їжі.
Навіть якщо в будинку добре працює вентиляція, без витяжного пристрою обійтись досить складно. У процесі приготування смажених або тушкованих страв до житлових кімнат проникатимуть різні запахи. Перш ніж вирішити, яка витяжка краща, варто ознайомитися з усіма можливими варіантами виконання. Важливо зрозуміти, якщо для одного інтер'єру ідеально підійде одна модель, то в іншому вона буде не доречна.
При виборі витяжки в будинок варто пам'ятати, що принцип роботи пристроїв може відрізнятися. Виробники пропонують два типи:
- Рециркуляційні. Витяжки без відведення у вентиляцію включають спеціальні фільтри та систему примусової вентиляції, поміщені всередину корпусу. У процесі роботи такі пристрої пропускають забруднене повітря через фільтри, а після очищення повертають назад у приміщення. Купити витяжку з вугільним фільтром без відведення варто для приміщення, в якому складно підключитись у витяжці;
- Проточні. Передбачає підключення до повітропроводу. За допомогою відведення повітря для витяжки на кухню подається свіже повітря і примусово видаляється забруднене;
- Комбіновані. Такі моделі можуть працювати по черзі в одному з перерахованих режимів. Можна перейти в режим рециркуляції або здійснювати очищення повітря через відведення повітря.
Залежно від того, як здійснюється монтаж, витяжний пристрій може бути:
- настінний. Їх розміщують безпосередньо над варильною панеллю біля стіни. Багато хто віддає перевагу вбудованій витяжці для кухні. Монтується прямо в кухонний гарнітур, дозволяючи цим раціональніше розпорядитися наявним робочим простором. Переважний варіант для приміщень із низькою стелею. Настінні моделі також можуть бути частково вбудовувані або телескопічні.;
- Острівним. Для монтажних робіт характерна найвища ціна. Острівну стельову витяжку для кухні розміщують у центрі. Варіант є актуальним для великих просторих приміщень. Острівний витяжний пристрій кріпиться до стелі та з'єднується з вертикальним повітроводом. Вони нерідко виступають як дизайнерська прикраса кухні;
- Кутовим. Витяжку кріплять до стіни у кутку кімнати. Невеликий асортимент значно зменшує попит на подібні вироби.