• Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Харкові:

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 17:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Дніпрі:

  Дніпро

  Пн-Сб: 12:00 — 16:00

  Магазин:

  пр. Д. Яворницького, 119

  Години роботи у Одесі:

  Одеса

  Пн-Нд: 11:00 — 17:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

  Години роботи у Києві:

  Київ

  Пн-Сб: 10:00 — 18:00

  Нд - вихідний

  Магазин:

  вул. Пушкінська, 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

Працюємо з 9:00 до 18:00
0

Корпоративний відділ

Одним з напрямків роботи магазину Avic є корпоративні продажі. У наших оптових покупців є ряд переваг, які роблять роботу з нами приємною і взаємовигідною.

Як стати корпоративним клієнтом Avic

Нашими корпоративними клієнтами можуть стати юридичні особи різних форм і видів суб'єктів господарювання. Щоб почати співпрацювати з Avic необхдімо просто заповнити спеціальну форму на нашому сайті. Після цього менеджери оптового відділу зв'яжуться з вами.

Відділ корпоративних продажів охоплює всі категорії товарів. Наші клієнти можуть зробити оптову покупку:

Умови оплати та доставки

Головна перевага корпоративного відділу Avic - швидкість підготовки рахунку-фактури. Після отримання інформації про замовлення в лічені години наші менеджери підготують рахунок. Крім того, оплатити замовлення можна по інвойсу.

У Харкові, Києві та Дніпрі ми пропонуємо послугу самовивозу з магазинів. Якщо ж клієнт не може самостійно забрати замовлення або знаходиться в містах, де не здійснюється кур'єрська доставка Avic.ua, перевезенням товару займається нова пошта.

Вигідні пропозиції для корпоративних клієнтів Avic.ua

Для наших корпоративних клієнтів діє ряд спеціальних пропозицій. Крім знижок на оптову покупку (розмір знижки визначається індивідуально) ми пропонуємо:

 • якісне гарантійне обслуговування;
 • можливість зробити попереднє замовлення або отримати техніку прямо зі складу постачальника, якщо у нас в магазині в даний момент її немає в наявності;
 • брендування продукції логотипами компаній;
 • обмін з доплатою.

Скориставшись послугою Trade-in, наші клієнти можуть додатково заощадити. Для цього при оформленні замовлення, необхідно сказати менеджеру про необхідність здійснення оцінки старої техніки. Згодом саме на цю вартість буде оформлена знижка.

Для того, щоб стати корпоративним клієнтом Avic.ua, потрібно просто заповнити форму на сайті.

 

Корпоративний відділ:

Телефон +38 (068) 220-54-52
Email [email protected]
Контактна особа:  менеджер Антон

Оптовий відділ:

Email [email protected]
Email [email protected]
Контактна особа:  менеджер Ганна

 

Хто може стати корпоративним клієнтом Avic.ua?
Ми працюємо з юридичними особами всіх організаційних форм і видів суб'єктів господарювання - фізичні особи - підприємці (ФОП), приватні підприємства, державні і комунальні підприємства. Для того, щоб стати корпоративним клієнтом Avic.ua, необхідно заповнити спеціальну форму на нашому сайті, після чого менеджери зв'яжуться з вами.
Для яких груп товарів діє оптовий прайс?
Купити за безготівковим розрахунком можна абсолютно будь-який товар з асортименту інтернет-магазину Avic.ua. Крім оптового пакета для наших корпоративних клієнтів діють і бонуси в рамках конкретних груп товарів. У тому числі і програма "Разом дешевше". Для постійних клієнтів діють спеціальні пропозиції, акції та знижки.
Які умови доставки для корпоративних клієнтів?
Кур'єрська доставка можлива в Києві і Харкові. Для відправки по Новій Пошті необхідно мати договір з НП, або надати скан-копію довіреності (з печаткою і підписом) на одержувача. Також можливо самостійно забрати товар з магазинів в Харкові, Дніпрі та Києві.
Чи можна купити ноутбуки та комп'ютерну техніку для офісу з розрахунком по безналу?
За бажанням клієнта оплата може бути здійснена за безготівковим розрахунком. Для цього потрібно надати менеджеру реквізити підприємства. Корпоративний відділ підготує рахунок-фактуру для оплати за безготівковим розрахунком. Отримати товар можна або за дорученням на одержувача, або під печатку і підпис директора підприємства. Одержувачу необхідно мати оригінал документа, що засвідчує його особу.