0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
  • Безкоштовно по Україні
    0-800-307-900
    Години роботи у Києві :

    Київ

    Пн-Нд 10:00 — 19:00

    Магазин:

    вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

    Години роботи у Харкові :

    Харків

    Пн-Нд: 10:00 — 19:00

    Магазини:

    Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

    Години роботи у Одесі :

    Одеса

    Пн-Нд: 10:00 — 19:00

    Магазин:

    вул. Преображенська, 41

UA

Генератори: електрику вимкнули, а ви – зі світлом та струмом!

Генератори живлення (стаціонарні генератори, електростанції) є пристроями, що виробляють електричну енергію. Використовуються для постійного або тимчасового забезпечення електроенергією різних пристроїв, будівель, комплексів, місць роботи, житла.
Зазвичай, генератори електрики складаються з металевого корпусу з двигуном всередині та вентилятором охолодження. На передній панелі розташовані розетки та роз'єми, до яких підключаються пристрої для отримання електроживлення. А для зручного перенесення невеликі установки оснащено ручками.

Як працює генератор енергії для будинку

Пристрої перетворюють механічну енергію на електричну шляхом обертання дротяної котушки в магнітному полі. Електричний струм виробляється і тоді, коли силові лінії рухомого магніту перетинають витки дротяної котушки.
В інтернет-магазині AVIC.UA можна купити новий генератор, що працює на:

  • бензині;
  • дизелі;
  • газові ;
  • інверторні.

Бензинові генератори

Є легкими, портативними та простими в експлуатації. Генератори на бензині забезпечують швидкий запуск і здатні виробляти значний потік електричної енергії. Однак, працюють досить гучно і споживають більше палива порівняно з іншими типами генераторів. Купити генератор бензиновий доцільно виключно для використання на відкритій місцевості – в приміщенні він накопичує продукти згорання, що небезпечно для здоров’я.

Дизельні генератори

Для вироблення електроенергії використовують дизельне паливо (соляру). Економічні та потужні. Довго працюють від одної заправки. Водночас, дизельні електростанції – важкі, гучні та вимагають регулярного обслуговування. Так само, як і бензинові, використовуються виключно на відкритому повітрі (не менше ніж за 6 метрів від вікон чи дверей).

Газовий генератор

Працює на природному газі або на рідкому пропані. Є екологічно більш чистим, оскільки виділяє менше шкідливих речовин порівняно з дизельними або бензиновими електроустановками. Газобензинові генератори працюють тихо, а ще – тривало від одної заправки, оскільки паливо можна постачати зі спеціальних балонів та навіть газомагістралі.

Інверторний генератор

Мініелектростанція стабілізує напругу і частоту виробленої електроенергії. Це забезпечує чистий стабільний струм для живлення чутливої електроніки: комп'ютера, телевізора, техніки з мікросхемами. Інверторні генератори компактні, легкі, здатні автоматично регулювати швидкість обертання двигуна залежно від потреб споживача. Отже, економно використовувати паливо.

Електрогенератори та електростанції за мобільністю

Пристрої для вироблення енергії бувають:

  • переносні – використовуються на будівництві, кемпінгах або коли відсутнє основне джерело електропостачання;
  • стаціонарні – купити електричний генератор доцільно для встановлення на постійній основі та забезпечення електроенергією великих будівель і комплексів.

В інтернет-магазині AVIC.UA можна купити електрогенератор потужністю від 1-2.9 кВт для живлення певних пристроїв у будинку до 10 кВт і більше, здатних забезпечити енергопотреби великого домогосподарства.

Купити побутовий генератор – критерії вибору

Якщо вже визначились, купити бензогенератор, дизельний чи інверторний, продумайте ще таке.

Синхронний чи асинхронний

Генератори (електростанції) синхронного типу мають складну конструкцію, виробляють чистий струм та витривалі до пускових перевантажень. Асинхронні установки стійкі до замикань у ланцюзі, добре підходять для робіт зі зварювальним обладнанням.

Однофазний (220В), трифазний (380 В) чи універсальний (220/380В) пристрій

Можна купити однофазні генератори недорого для побутового використання. Трифазні пристрої забезпечать енергією великі промислові об'єкти, будівлі.
Порахуйте всі пристрої, які плануєте живити генератором, їх загальну сумарну та пускову потужність. Та оберіть мініелектростанцію з запасом потужності 20-25%.
Якщо плануєте використовувати генератор постійно та тривало, вибирайте з малою витратою палива.
Розгляньте наявність додаткових функцій. Можна купити портативні генератори з автоматичним запуском або захистом від води. 
Також переконайтеся, що генератор оснащено системами захисту і безпеки (від перевантаження, автоматичне вимкнення при низькому рівні палива, короткому замиканні тощо).